آخرین شینده ها حاکی از این است که "کارلو آنجلوتی" سرمربی کنونی باشگاه میلان قصد دارد در پایان رقابتهای فصل جاری میلان را ترک کرده و رم را به عنوان مقصد آتی خود مدنظر دارد و از سوی دیگر "لوچیانو اسپالتی" سرمربی فعلی رم نیز به جای "کلودیو رانیری"، هدایت یوونتوس را برعهده خواهدگرفت.
به نوشته روزنامه توتو اسپورت، چاپ ایتالیا،‌آنجلوتی در سال 2001 سکان سرمربیگری تیم میلان را بدست گرفته و هفت سال بسیار موفق را پشت سر گذاشته است که شامل قهرمانی در سری آ، دو بار قهرمانی در چمپیونزلیگ، ‌قهرمانی در جام حذفی باشگاههای ایتالیا و نیز جام باشگاههای جهان است.
با این وصف در طول 12 ماه گذشته، ‌بسیاری افراد به این باور رسیده اند که بحران در سن سیرو به آرامی آغاز شده و حتی انتظار می رفت آنجلوتی در پایان فصل قبل، میلان را ترک کند اما اینگونه نشد.

"کارلو" همچنان در میلان سرمربی است با این وصف روزنامه توتو اسپورت مدعی است، وی صرفنظر از هر نتیجه ای که کسب کند، ناگزیر است در پایان رقابتهای فصل جاری از میلان جدا شود.
آنجلوتی به تغییر فضا و چالش های تازه نیاز دارد و کاملا محتمل است که به تیم محبوبش، رم، ملحق شود؛ باشگاهی که هشت سال به عنوان بازیکن در آن حضور داشته و صاحب قهرمانی در سری آ و چهار قهرمانی در جام جذفی شده است.
انتقال آنجلوتی به رم به معنی رفتن "لوچیانو اسپالتی" از این تیم و نشستن بر صندلی است که هم اکنون "کلودیو رانیه ری" در باشگاه یوونتوس بر آن تکیه داده است.
اسپالتی مدت های طولانی است که مورد توجه مسئولان باشگاه یووه قرار دارد. گزینه دیگری که پیش روی آنجلوتی قرار دارد، سرمربیگری در چلسی است که چند ماه قبل هم آن را رده کرده بود. درصورتی که "لوییز فلیپه اسکولاری" نتواند قهرمانی در رقابتهای جاری چمپیونزلیگ (جام قهرمانان باشگاههای اروپا) را برای "رومن آبراموویچ"‌ (مالک باشگاه)، به ارمغان آورد، شاید آنجلوتی یک بار دیگر پیشنهادی از سوی آبی پوشان دریافت کند.

دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387
X