محمود یاوری" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در دیدار مقابل عربستان نیاز به بازیکنان با تجربه داریم زیرا بازی کردن مقابل تیم های عربی به خصوص عربستان سعودی بسیار سخت و دشوار است و تجربه کریمی و مهدوی کیا می تواند مقابل عربستان برای تیم ما سودمند و کارساز باشد.
کارشناس فوتبال کشورمان گفت: ترکیب تیم ملی فوتبال ایران با دعوت از کریمی و مهدوی کیا کامل می شد. امیدوارم این دو بازیکن به خاطر خصومت شخصی با "علی دایی" از تیم ملی دور نمانده باشند که اگر چنین باشد،‌ خیانت به تیم ملی مملکت است.
وی در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال مقابل عربستان اظهار داشت: دو تیم با شرایطی کاملا متفاوت، خود را برای این دیدار آماده کرده اند. تیم عربستان با برگزاری دیدارهای دوستانه مناسب و تمرینات مداوم از آمادگی بسیار بالایی نسبت به تیم ایران برخوردار است.
کارشناس فوتبال کشورمان افزود: متاسفانه تیم ما با توجه به تغییرات بسیار زیادی که در ترکیب خود داشته، نتوانسته است برای هماهنگی بیشتر بین بازیکنان دیدار تدارکاتی مناسبی را برگزار کند.
یاوری تصریح کرد: دایی بازیکنان بسیار خوبی را در اختیار دارد و انتظارات از او بسیار بالا است. تیم ما مقابل عربستان شانس پیروزی دارد اما به دلیل تدارکات خوب تیم حریف و امتیاز میزبانی و حضور تماشاگران عربستانی،‌‌ شخصا شانس تیم حریف را برای پیروزی در این دیدار بیشتر می دانم.
وی در خصوص هماهنگی نداشتن بازیکنان لژیونر تیم ملی با بازیکنان شاغل در لیگ برتر گفت: بازیکنان شاغل در لیگ های خارج از کشور به دلیل حرفه ای بودنشان به راحتی می توانند خود را با سایر بازیکنان هماهنگ کنند و تجربه لژیونرها مقابل عربستان برای تیم ما مفید خواهد بود.
دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عربستان سعودی روز شنبه در شهر ریاض پایتخت عربستان برگزار خواهد شد.


دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387
X