ملتی که میاید عکسها رو میبینید یه نظر هم اگه زحمتی نیست بدید

دسته ها :
جمعه ششم 10 1387


مورینیو: رونالدو را زیادی بزرگ کرده اند 
سرمربی تیم فوتبال اینترمیلان ایتالیا در پاسخ به اظهارات "الکس فرگوسن" که به مقایسه "کریستیانو رونادو" با بزرگانی همچون "په له" و "مارادونا" پرداخته بود، مدعی شد، این بازیکن را زیادی بزرگ کرده اند.   

به گزارش سایت گل، رونالدو به خاطر عملکرد درخشانی که در جریان قهرمانی تیم منچستریونایتد در مسابقات جام قهرمانان باشگاه های اروپا و لیگ برتر انلگیس داشت، موفق به دریافت جایزه بهترین بازیکن سال اروپا شد و مسابقات فصل 2008-2007 را به خاطر به ثمر رساندن 42 گل به عنوان بهترین گلزن و صاحب جایزه کفش طلایی اروپا به پایان رساند.
اما همیشه نظرات مختلفی در مورد این بازیکن پرتغالی وجود دارد به طوریکه بسیاری معتقدند او نمی تواند در مسابقات بزرگ و در مقابل تیم های قدرتمند خوب بازی کند.
چند روز قبل فرگوسن سرمربی منچستریونایتد به مقایسه او با بازیکنان بزرگی در تاریخ فوتبال مثل مارادونا و په له پرداخت اما "خوزه مورینیو" که هنگام مربیگری چلسی رقیب اصلی فرگوسن بود، چنین مقایسه ای را مضحک خواند.
وی در این باره گفت: رونالدو بازیکن خوبی است اما بهترین بازیکن دنیا نیست. او به خاطر قهرمانی باشگاهش در جام قهرمانان باشگاه های اروپا و لیگ برتر و گل های زیادی که زد، شایستگی دریافت جایزه توپ طلایی را داشت.
سرمربی کنونی اینترمیلان سپس تاکید کرد که رونالدو نمی تواند هم رتبه بازیکنانی چون "لیونل مسی"، "کاکا" و ستاره خود او یعنی "زلاتان ابراهیموویچ" قرار بگیرد.
این مربی پرتغالی توضیح داد:‌ وقتی به این فکر می کنم که یک بازیکن باید چگونه باشد، به یاد کاکا، ابراهیموویچ و مسی می افتم، نه رونالدو. مسی یک پدیده است اما به نظر من ابراهیمووچ بهتر است.
مورینیو در ادامه در مورد اینکه آیا "آدریانو" مهاجم برزیلی تیمش می تواند دوباره به روزهای اوج خود برگردد، ابراز نگرانی کرد.
اینترمیلان ماه فوریه در جریان مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام قهرمانان باشگاه های اروپا مقابل منچستریونایتد قرار می گیرد از این رو به نظر می رسد رونالدو برای اینکه بتواند به مورینیو ثابت کند، در اشتباه است، فشار زیادی را تحمل خواهد کرد.

دسته ها :
چهارشنبه چهارم 10 1387

بابا میاید از وبلاگ دیدن میکنید یه نظر هم بدید!!

دسته ها :
چهارشنبه چهارم 10 1387
X