دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387

 

دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387

هر کسی میاد تو  وبلاگ SPORT اگه نظر نده واقعا نامرده

بابا یه نظر بدید ما بدونیم یکی میاد مطالب ما رو میبینه

 

دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387

تیم فوتبال زنیط سنت پترزبورگ روسیه،قهرمان جام یوفا، جمعه شب در ورزشگاه استادولوییز شهر موناکو فرانسه موفق شد با نتیجه دو بر یک منچستریونایتد،قهرمان جام باشگاههای اروپا را شکست دهد.

 

 

 

 

دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387
بیرون گذاشتن نام "هرنان کرسپو" آرژانتینی از فهرست بازیکنان تیم فوتبال اینترمیلان برای شرکت در مسابقه های جام قهرمانان باشگاههای اروپا (چمپیونز لیگ)، خشم وی را به شدت برانگیخته و روزهای پرتنشی در روابط او با "خوزه مورینیو" به دنبال دارد.
مورینیو معروف به "آقای خاص" نام کرسپو را از فهرست بازیکنانی که باید در چمپیونز لیگ بازی کنند،‌ بیرون گذاشته و بدتر اینکه این موضوع فقط از طریق یک پیام کوتاه به اطلاع کرسپو رسیده است.
به گزارش ایرنا به نقل از سایت "اسپورتس مدیاست"، کرسپو در نخستین واکنش، تصمیم جدی به ترک باشگاه گرفته بود اما نظرش را تغییر داده و به رغم اینکه به نظر می رسد هیچ جایی در برنامه های مورینیو ندارد، اما می خواهد روی نیمکت باشد.
وی به شدت عصبانی است اما اعلام کرد مایل است در تیم اینتر بماند ولو اینکه هیچ کاری انجام ندهد: «آیا اینتر می خواهد از شر من خلاص شود؟ خب موجب تاسف است چون من قصد رفتن ندارم حتی اگر به بهای این باشد که تمام وقت روی نیمکت بنشینم.»
بنابر اخبار و شنیده ها، کرسپو خود را برای رویارویی با باشگاه آماده کرده و اصرار دارد پاسخی برای مجازات خود بشنود.
کرسپو تا آخرین روز از فصل نقل و انتقالات تابستانی،‌ مورد نظر باشگاه سمپدوریا بود اما از قبول پیشنهاد این باشگاه خودداری کرد.

   
دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اگه نظر ندید خیلی نامردید

دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387
دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387

 

 

دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387
آخرین شینده ها حاکی از این است که "کارلو آنجلوتی" سرمربی کنونی باشگاه میلان قصد دارد در پایان رقابتهای فصل جاری میلان را ترک کرده و رم را به عنوان مقصد آتی خود مدنظر دارد و از سوی دیگر "لوچیانو اسپالتی" سرمربی فعلی رم نیز به جای "کلودیو رانیری"، هدایت یوونتوس را برعهده خواهدگرفت.
به نوشته روزنامه توتو اسپورت، چاپ ایتالیا،‌آنجلوتی در سال 2001 سکان سرمربیگری تیم میلان را بدست گرفته و هفت سال بسیار موفق را پشت سر گذاشته است که شامل قهرمانی در سری آ، دو بار قهرمانی در چمپیونزلیگ، ‌قهرمانی در جام حذفی باشگاههای ایتالیا و نیز جام باشگاههای جهان است.
با این وصف در طول 12 ماه گذشته، ‌بسیاری افراد به این باور رسیده اند که بحران در سن سیرو به آرامی آغاز شده و حتی انتظار می رفت آنجلوتی در پایان فصل قبل، میلان را ترک کند اما اینگونه نشد.

"کارلو" همچنان در میلان سرمربی است با این وصف روزنامه توتو اسپورت مدعی است، وی صرفنظر از هر نتیجه ای که کسب کند، ناگزیر است در پایان رقابتهای فصل جاری از میلان جدا شود.
آنجلوتی به تغییر فضا و چالش های تازه نیاز دارد و کاملا محتمل است که به تیم محبوبش، رم، ملحق شود؛ باشگاهی که هشت سال به عنوان بازیکن در آن حضور داشته و صاحب قهرمانی در سری آ و چهار قهرمانی در جام جذفی شده است.
انتقال آنجلوتی به رم به معنی رفتن "لوچیانو اسپالتی" از این تیم و نشستن بر صندلی است که هم اکنون "کلودیو رانیه ری" در باشگاه یوونتوس بر آن تکیه داده است.
اسپالتی مدت های طولانی است که مورد توجه مسئولان باشگاه یووه قرار دارد. گزینه دیگری که پیش روی آنجلوتی قرار دارد، سرمربیگری در چلسی است که چند ماه قبل هم آن را رده کرده بود. درصورتی که "لوییز فلیپه اسکولاری" نتواند قهرمانی در رقابتهای جاری چمپیونزلیگ (جام قهرمانان باشگاههای اروپا) را برای "رومن آبراموویچ"‌ (مالک باشگاه)، به ارمغان آورد، شاید آنجلوتی یک بار دیگر پیشنهادی از سوی آبی پوشان دریافت کند.
دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387

محمود یاوری" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در دیدار مقابل عربستان نیاز به بازیکنان با تجربه داریم زیرا بازی کردن مقابل تیم های عربی به خصوص عربستان سعودی بسیار سخت و دشوار است و تجربه کریمی و مهدوی کیا می تواند مقابل عربستان برای تیم ما سودمند و کارساز باشد.
کارشناس فوتبال کشورمان گفت: ترکیب تیم ملی فوتبال ایران با دعوت از کریمی و مهدوی کیا کامل می شد. امیدوارم این دو بازیکن به خاطر خصومت شخصی با "علی دایی" از تیم ملی دور نمانده باشند که اگر چنین باشد،‌ خیانت به تیم ملی مملکت است.
وی در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال مقابل عربستان اظهار داشت: دو تیم با شرایطی کاملا متفاوت، خود را برای این دیدار آماده کرده اند. تیم عربستان با برگزاری دیدارهای دوستانه مناسب و تمرینات مداوم از آمادگی بسیار بالایی نسبت به تیم ایران برخوردار است.
کارشناس فوتبال کشورمان افزود: متاسفانه تیم ما با توجه به تغییرات بسیار زیادی که در ترکیب خود داشته، نتوانسته است برای هماهنگی بیشتر بین بازیکنان دیدار تدارکاتی مناسبی را برگزار کند.
یاوری تصریح کرد: دایی بازیکنان بسیار خوبی را در اختیار دارد و انتظارات از او بسیار بالا است. تیم ما مقابل عربستان شانس پیروزی دارد اما به دلیل تدارکات خوب تیم حریف و امتیاز میزبانی و حضور تماشاگران عربستانی،‌‌ شخصا شانس تیم حریف را برای پیروزی در این دیدار بیشتر می دانم.
وی در خصوص هماهنگی نداشتن بازیکنان لژیونر تیم ملی با بازیکنان شاغل در لیگ برتر گفت: بازیکنان شاغل در لیگ های خارج از کشور به دلیل حرفه ای بودنشان به راحتی می توانند خود را با سایر بازیکنان هماهنگ کنند و تجربه لژیونرها مقابل عربستان برای تیم ما مفید خواهد بود.
دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عربستان سعودی روز شنبه در شهر ریاض پایتخت عربستان برگزار خواهد شد.

دسته ها :
چهارشنبه سیزدهم 6 1387
X